man

Believe in more & Beyond

מרוויחים פי 2

צבירת נקודות כפולה על קניות בחו"ל כולל רכישות אונליין מאתרים בינלאומיים!

צוברים במשותף בחשבון

נהנים מצבירה משותפת מכל כרטיסי אשראי Beyond בחשבון למימוש ורכישות משמעותיות

כל נקודה = 1 ש"ח!

צוברים נקודות והופכים אותן לחוויות מרגשות**

טרקלינים בעולם

כניסה זוגית חינם לטרקלינים ברחבי העולם במקרה של עיכוב בטיסה****

בכל חודש אתם יכולים ליהנות מסטטוס משודרג המקנה יחס צבירת נקודות מועדף, בהתאם לפעילות בכרטיס אשראי בחודש הקודם

PREMIER
PRIORITY
PLUS

80 ₪ /נק׳

על עסקאות חו"ל ואונליין חו"ל. 160 ש"ח/ נק' על עסקאות בארץ מול בתי עסק בארץ***

90 ₪ /נק׳

על עסקאות חו"ל ואונליין חו"ל. 180 ש"ח/ נק' על עסקאות בארץ מול בתי עסק בארץ***

130 ₪ /נק׳

על עסקאות חו"ל ואונליין חו"ל. 260 ש"ח/ נק' על עסקאות בארץ מול בתי עסק בארץ ***


פי 2 נקודות על שופינג בחו"ל

בכרטיס אשראי Beyond צוברים פי 2 נקודות על כל קניה בכל בית עסק בחו"ל, לרבות באתרי אונליין חו"ל (כולל במותגי חו"ל מובילים ונחשקים, כמו ALIEXSPRESS ,FACEBOOK ,SPOTIFY ,SONY ,IHERB ,NEXT ,SHEIN NETFLIX ,BOOKING ,AIRBNB ,APPLE ,AMAZON ובכל בית עסק אחר, קטן כגדול, ברחבי העולם)


כל מה שחלמתם בכרטיס אשראי אחד

עם Beyond גם תוכלו לקנות בנקודות את חווית הנופש הבאה וגם ליהנות משפע הטבות צרכנות של חברות כרטיסי האשראי cal ו- max*******

הטבות 1+1 לקולנוע ולמגוון אטרקציות CAL WEEKEND - הטבות מתחלפות כל סוף שבוע! מזון מהיר, קולנוע, הופעות ועוד
הנחה תמורת פינוק להופעות, הצגות וסטנד אפ שוברים דיגיטליים בהנחה ללא התניית שימוש - קולנוע, רשתות ביגוד מובילות ועוד
הנחה תמורת פינוק למסעדות ומשלוחים חבילת הטבות לנוסעים לחו"ל

לגלות עולם שלם של הטבות בטיול הבא שלכם לחו"ל

  • צבירה כפולה על קניות בחו"ל
  • כניסה לטרקלינים עם שירות Smart Delay בעיכוב הטיסה****
  • הטבה בעמלת המרת מט"ח בכרטיסי אשראי פלטינום - עמלה בשיעור 1% בלבד בעסקאות מט"ח*****
  • שירות מט"ח עד הבית, עם שליחות בהנחה******
  • הטבת ביטוח נסיעות לחו"ל
  • אפשרות השכרת רכב במימוש נקודות

שאלות ותשובות

כל רכישה בכרטיס האשראי ביונד, מהשקל הראשון, צוברת לך נקודות חדשות בכרטיס (למעט עסקאות מוחרגות מצבירה המפורטות בתקנון הצבירה**).
רק בחודש בו היקף עסקאות הצוברות בכרטיס ביונד יהיה 4000 ₪ ומעלה, הנקודות החדשות שיצברו במהלך אותו חודש בכרטיס יהפכו לנקודות זמינות למימוש, והן יעברו לחשבון ויצטרפו לנקודות שכבר הועברו אליו בעבר, בכדי שניתן יהיה לממשן לצורך הזמנת טיסות, מלונות, נופשי בוטיק וחוויות בחו"ל באתר ביונד. כל נקודה שצברת שווה 1 ₪!
"חודש" - תקופת החיוב בכרטיס הביונד שלך. תקופת החיוב היא התקופה שמתחילה במועד החיוב החודשי, ומסתיימת יום לפני מועד החיוב העוקב. לדוגמא, אם מועד החיוב בכרטיס הביונד שלך הוא 10 לחודש, אז תקופת החיוב החודשית של חודש ינואר תחל ב-10 לינואר ותסתיים ב-9 לפברואר.
לתשומת ליבך- צבירת הנקודות מותנית בקיומה של רמת שירות מתאימה, כמפורט בתקנון הצבירה**

כן, בזמן שאתם צוברים נקודות עבור הזמנת חוויות מרגשות, ניתן כבר מעכשיו להזמין הטבות גם ללא מימוש נקודות.

צבירת הנקודות נקבעת לפי סטטוס יחס הצבירה של כרטיס הביונד שלך, אשר יכול להשתנות כל חודש ואף להשתפר.
ישנם שלושה סטטוסים שונים של יחס צבירה- plus, priority ו- premier.
סטטוס יחס צבירה הנמוך ביותר הנו Plus ואילו הגבוה ביותר הנו Premier.
עסקאות חו"ל צוברות ביחס משופר לעסקאות בארץ או עסקאות מול מוסדות ולכן הכי משתלם לקנות עם הכרטיס בעסקאות אונליין באתרי חו"ל ואף לרכוש בחו"ל.
סטטוס יחס הצבירה שלך בכרטיס ביונד בחודש הנוכחי, נקבע על פי היקף העסקאות הצוברות באותו כרטיס בחודש הקודם.
לדוגמא: אם בחודש הקודם היקף העסקאות הצוברות בכרטיס האשראי ביונד היה 10,000 ₪ אז הסטטוס שלך באותו כרטיס בחודש הנוכחי הוא Priority והצבירה תחושב כך – על כל עסקה צוברת מול בית עסק בארץ 1 נקודה לכל 180 ₪, על כל עסקה צוברת מול מוסדות (כדוגמת תשלומי מיסים) 1 נקודה לכל 360 ₪ ועל כל עסקה צוברת באתר חו"ל או בחו"ל 1 נקודה לכל 90 ₪!
פירוט המלא של יחס הצבירה בסטטוסים השונים מצוי בתקנון הצבירה**.

בעסקאות המבוצעות בחו"ל לרבות באתרי אונליין חו"ל יחס הצבירה כפול ביחס לעסקאות בארץ!
יחס צבירה חו"ל מתגמל אותך משמעותית בנקודות - מתחיל 1 נק' על כל 130 ₪ בכרטיס בו סטטוס יחס הצבירה הוא Plus, ויכול להגיע ל 1 נק' על כל 80 ₪ בכרטיס בו סטטוס יחס הצבירה הוא Premier.

כדי להתחיל הכי טוב שאפשר תקופת הצבירה הראשונה בכרטיס Beyond (התקופה שמתחילה בשפעול כרטיס Beyond חדש לאחר הנפקתו, ומסתיימת במועד החיוב הראשון) תחושב לפי הסטטוס הגבוה ביותר- Premier.

יחס הצבירה יכול להשתפר, בהתאם לפעילות באותו כרטיס בחודש הקודם.

עסקאות צוברות בבתי עסק בחו"ל ,לרבות באתרי אונליין חו"ל, צוברות פי 2 נקודות ביחס לעסקאות בארץ (כולל ALIEXSPRESS, NETFLIX, SPOTIFY, ובכל בית עסק אחר, קטן כגדול, ברחבי העולם).

הנקודות שבחשבון הן מכלל כרטיסי Beyond, שלך ושל שותפך לחשבון יחד. את הנקודות המשותפות בחשבון תוכלו לממש לטובת כל חוויה שתרצו להזמין באתר Beyond.

הנקודות מכל כרטיס Beyond מועברות לחשבון המשותף ונצברות שם יחד על מנת שהנקודות החדשות שנצברו בכרטיס במהלך החודש יעברו לחשבון ויצטרפו לנקודות הקיימות שכבר הועברו אליו בעבר, עליך להגיע להיקף עסקאות צוברות בכרטיס של 4000 ₪ לפחות. בחודש בו היקף העסקאות הצוברות בכרטיס נמוך מ-4,000 ₪, הנקודות החדשות שנצברו בכרטיס באותו חודש ימחקו ולא יעברו לחשבון, ותהיה לך הזדמנות בחודש הבא לצבור שוב מחדש.

מחזיקי כרטיס VISA Beyond פעיל ותקף של הבנק הבינלאומי נהנים משירות Smart Delay חינם הכולל כניסה זוגית חינם למעל 1,000 טרקלינים בעולם במקרה שהטיסה מתעכבת ביותר משעה.
קבלת כרטיס הכניסה לטרקלין תתבצע באמצעות רישום מראש באתר מפעיל ההטבה: (https://visa.smartdelay.com/andbeyond) ובמקרה שיתקיים ויהיה עיכוב בטיסה של יותר מ- 60 דקות, בשל דחייה בודדת או בשל מספר דחיות מצטברות של אותה הטיסה. יותר משעה בטיסה.
במקרה הצורך ניתן לפנות לשירות הלקוחות הניתן על-ידי מפעיל ההטבה בשפה האנגלית, באמצעות דרכי ההתקשרות הבאים:
דואר אלקטרוני בכתובת customerservice@visa.smartdelay.com.
טלפון שמספרו 4143 444 144(0)44+.
ההטבה היא אישית למחזיק בכרטיס Beyond. תנאי ההטבה המלאים מפורטים בתקנון הטבת "VSD"- Visa Smart Delay", המצורף כנספח לתקנון הצבירה ונקרא- "נספח הטבת "VSD") "Visa Smart Delay") (לעיון בנספח- https://apps.fibi.co.il/native/beyond/beyond_legal.pdf). בכפוף לתקנוני תכנית Beyond.

כל הנקודות החדשות שצברת בכרטיס Beyond במהלך החודש יעברו לחשבונך, עד 7 ימים ממועד החיוב החודשי שלך באותו כרטיס Beyond, אם היקף העסקאות הצוברות בכרטיס באותו חודש היה 4000 ₪ לפחות.

ניתן לממש נקודות כבר מהנקודה הראשונה בחשבון! אין צורך לחכות לצבירת מינימום נקודות בחשבון.
עם הנקודות שצברת יהיה ניתן להזמין באתר Beyond (בכפוף לתקנון ההטבות**), וליהנות מעולם של חוויות נופש, טיסות ותיירות בארץ ובחו"ל, כולל חבילות אירוח מפנקות למגוון יעדים.
לתשומת ליבך- צבירת הנקודות מותנית בקיומה של רמת שירות מתאימה, כמפורט בתקנון הצבירה.**

כל מה שחלמת נמצא בכרטיס אחד - Beyond.
תוכלו ליהנות משפע הטבות צרכניות בארץ עם תוכנית הפינוקים של max או חנות החוויות של cal (בהתאם לחברת האשראי המתפעלת של הכרטיס):
תוכנית הפינוקים של max (בכרטיס Beyond המתופעל על ידי max בלבד) - שפע הטבות ופינוקים 1+1 כגון סרטים ואטרקציות, הטבות תמורת פינוק להופעות מסעדות ועוד, המנוהלים על ידי חברת max.
חנות החוויות של cal (בכרטיס Beyond המתופעל על ידי cal בלבד) – אטרקציות, מופעים, מסעדות, אופנה, מוצרים לבית ועוד, וגם שוברים דיגיטליים בהנחה, הניתנים על ידי חברת cal.

כרטיס Beyond מגיע על סוגי כרטיס Gold, Business, Platinum והוא תקף גם לרכישות בחו"ל.
דמי כרטיס לפי תעריפון דמי כרטיס של הבנק בהתאם לסוג הכרטיס והחברה המתפעלת.

לקוחות הבנק יכולים להזמין באתר הבנק, באפליקציה או בסניף.

* רכישת המוצרים והשירותים ומימוש הנקודות יבוצע באתר ביונד אשר מתופעל ע"י איסתא ישראל בע"מ ונמצא באחריותה, הכל בכפוף לתקנוני תוכנית ביונד  (לתשומת ליבך, תקנון התוכנית מורכב מ-2 חלקים: הראשון - תקנון הצבירה, השני תקנון ההטבות ).

 ** בכפוף לתנאים המפורטים בנספח לתקנון הצבירה.

*** על עסקאות מול מוסדות יחס הצבירה הוא - 520 ש"ח/1נק' בסטטוס plus, בסטטוס priority יחס 360ש"ח/1נק', ו- 320ש"ח/1נק' בסטטוס premier. 

**** ההטבה היא אישית למחזיק בכרטיס ביונד.  תנאי ההטבה המלאים מפורטים בתקנון הטבת VSD") Visa Smart Delay"), המצורף כנספח לתקנון הצבירה ונקרא VSD") Visa Smart Delay"). לעיון בנספח לחץ כאן. בכפוף לתקנוני תכנית ביונד.

***** ההטבה לא חלה על משיכת מזומנים במט"ח. מובהר כי אם צוינו בתעריפון הוצאות נוספות/עמלות נלוות הנגבות בנוסף לעמלה כלשהי שלגביה ניתנה הטבה, הן תיגבינה במלואן ללא כל הטבה.

****** ההטבה היא ביחס לעמלה כפי שחלה לפי התעריפון, כפי שיהיה מעת לעת. מובהר כי אם צוינו בתעריפון הוצאות נוספות/עמלות נלוות הנגבות בנוסף לעמלה כלשהי שלגביה ניתנה הטבה, הן תיגבינה במלואן ללא כל הטבה.

******* הטבות חברת cal - ההטבות הינן באחראיות חברת cal וכפופות לתנאים המפורסמים באתר החברה. ההטבות משתנות מעת לעת לשיקול דעתה של כאל.
הטבות חברת max - תוכנית ההטבות והפינוקים המנוהלת על ידי חברת max הינה באחריותה בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של max.
ההטבות משתנות מעת לעת בשיקול דעתה של max. 


הנפקת כרטיס אשראי הינה בכפוף לשיקול דעת והתנאים הנהוגים בבנק שעשויים להשתנות מעת לעת. אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן השירות בכלל ולמתן אשראי כלשהו בפרט. אשראי וכרטיסי אשראי יוענקו בכפוף לשיקול דעת הבנק ולהמצאת ביטחונות לשביעות רצונו. התנאים המלאים והמחייבים הינם כמפורט במסמכי ההתקשרות. בכפוף להוראות הדין, הבנק וחברת כרטיסי האשראי רשאים לשנות את תנאי הכרטיס או להפסיק להציעו בכל עת .
אי עמידה בפרעון ההלוואה והאשראי האחר עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

 

${loading}