•  

    הלוואות
    סכום ההלוואה עד 120,000 ש"ח או עד 70% מיתרת הברוטו של קופת הגמל/ קרן השתלמות (הנמוך מבינהם)

     

    תקופה (בחודשים) ריבית ההלוואה למעבירי משכורת ריבית ההלוואה למעבירי פעילות אחרת (לדוג' תיק השקעות)
    עד 24 חודשים פריים + 0.5% פריים +1.8%
    25-48 חודשים   פריים+ 0.8% פריים+ 2%
    49-60 חודשים פריים +1.5% פריים + 2.8%

    את ההלוואות ניתן לקחת בשני מסלולים:

    1.בתשלומים חודשיים של קרן + ריבית
    2.הלוואת גרייס - קרן תשולם בסוף התקופה וריבית משולמת כל חודש – קרן ההלוואה תפרע במועד פירעון קרן ההשתלמות- על הלוואות גרייס תיגבה תוספת ריבית של 0.3% לשנה.

    בנוסף חשבונות בהם תועבר משכורת של לפחות 7000 ש"ח יוכלו לבחור בין מגוון הטבות :

    פטור מעמלות פקיד /ישיר
    משיכת יתר ללא ריבית
    הלוואות ללא ריבית והצמדה
    הטבת משכנתא : 3,000 ש"ח החזר ע"ח הבנק
    הטבות בפעילות ני"ע ושוק ההון

    תוקף ההצעה עד 31.12.19

    לרשותך עומד צוות ייעודי ומקצועי שייתן לך מענה לכל שאלה :


    רודין אורית        052-4473608              Rodin.O@fibi.co.il     
    סנקביץ דיאנה     052-4473292      Senkevich.D@fibi.co.il
    בן שלמה יעל       052-4473537    Benshlomo.Y@fibi.co.il
    בנשק יהושע      052-4473359          Bonchek.Y@fibi.co.il
    רקובר אמנון      052-4473391           Rakover.A@fibi.co.il
    עומר נצח            052-4473674           Nezah.O@fibi.co.il


    מגזר רוסי

    אורית רודין-    052-4473608