תפיסת השירות

4

נעים להכיר

בנקאות הפלטינום של הבנק הבינלאומי

מרכזי U-Bank – פלטינום של הבנק הבינלאומי מספקים שירותי בנקאות פרטית אקסקלוסיביים עבור לקוחות נבחרים, מתוך ההבנה שתחום ניהול העושר וההון המשפחתי מצריך שירותי בנקאות וייעוץ ייחודיים ובניית תוכנית פרטנית עבור כל לקוח.

נעים להכיר

כאשר מתקדמים במעגלי החיים והקריירה, מגיע השלב בו עומד לרשותך הון פנוי בהיקף המחייב התנהלות פיננסית נבונה. מרכזי הפלטינום של הבנק הבינלאומי מבוססים על מורשת הבנקאות הפרטית האקסלוסיבית של יובנק, בת 80 שנות התמחות.
1

בנקאות פרטית בשיטת פמילי אופיס (Family Office)

כבנק מוביל בתחומי ההשקעות ושוק ההון, מספק הבנק הבינלאומי שירותים ייחודיים ומותאמים אישית בתחום הבנקאות הפרטית, תוך ייעוץ מעמיק ומתמשך על אודות ניהול ההון המשפחתי. תפיסת השירות והייעוץ של מרכזי U-Bank – פלטינום מאמצת את שיטת פמילי אופיס ונסמכת על יותר מ-80 שנות ניסיון בתחום בישראל.
2

מומחים מובילים בכל תחום

במסגרת שירותי הייעוץ ובניית התוכנית האסטרטגית, אנו משתמשים במודל הייחודי של "ארכיטקטורה פתוחה", שבו נעשים מאמצים לאיתור מיטב המומחים, הכלים והפתרונות בתחומי השקעה שונים בארץ ובעולם. התוצאה היא ניהול ההון המשפחתי ברמה הגבוהה ביותר גם בסטנדרטים בינלאומיים ובאופן מובנה, מתוכנן, שיטתי ומדויק.
2

חוויית שירות יוצאת דופן

אנחנו יודעים שהמשאב הכי יקר שלכם הוא זמן. לכן, חוויית השירות שתחוו במרכזי U-Bank – פלטינום היא יוצאת דופן וכוללת שירות קשוב ומסור, דיסקרטי, אישי ומעבר לשעות הפעילות המקובלות. השירות ניתן על ידי קשר אישי עם בנקאי פרטי קבוע, ללא מוקדנים וללא תורים, והמפגשים נערכים בחדרי ישיבות פרטיים, בבית הלקוח, במשרדו או בכל מקום אחר שנוח לו או חוסך לו זמן.
2

ניהול הון משפחתי הוא עסק

ההבדל בין משפחות שמצליחות לשמר את ההון המשפחתי במשך דורות לכאלה שלא הוא התפיסה של ניהול ההון המשפחתי כעסק. אנשי המקצוע שלנו יודעים ללוות משפחות רבות בניהול ההון שלהן מתוך תפיסה עסקית של ניהול הון, ובאופן מובנה, מתוכנן ושיטתי. לקוחות הפלטינום נהנים ממכלול השירותים הבנקאיים ברמה הגבוהה ביותר ומתוך זווית הסתכלות אישית והוליסטית.