עולם שירותי פלטינום

שירותי הפלטינום של הבנק הבינלאומי מספקים מכלול של שירותים בנקאיים ופיננסיים באיכות ובהיקף יוצאי דופן, ובהסתמך על עשרות שנות ניסיון בתחום הבנקאות הפרטית בשיטת ה FAMILY OFFICE

בניית תכנית אסטרטגית

מודל ייחודי שמבטיח את המקצוענות הגבוהה ביותר

צוות המומחים שלנו יבנה עבורכם תכנית אסטרטגית מפורטת, המבוססת על הצרכים, היעדים ומערך הנכסים וההון שלכם. תכנית זו מתעדכנת מדי רבעון לאחר קיום פגישה בה נבחן יחד שינויים בצרכים וביעדים שלכם, כמו גם את ההתפתחויות והחידושים בשוק ההון. המודל הייחודי בו אנו מאמינים הוא של "ארכיטקטורה פתוחה", מודל בו נעשים מאמצים לאיתור מיטב המומחים, הכלים והפתרונות בתחומי השקעה שונים בארץ ובעולם, לצורך תפירה מדויקת של התכנית האסטרטגית.

ייעוץ השקעות הוליסטי

יועץ השקעות שיודע גם לזהות הזדמנויות וגם לנהל סיכונים

שוק ההון מציע היום מגוון רחב של כלי השקעה מסוגים שונים, מה שמצריך ידע וניסיון באפיון השימוש בהם עבור כל לקוח, הן מהיבט העלות והן מהיבט התוצאות. יועץ ההשקעות ההוליסטי שונה במהותו מתפקיד מנהל התיקים ומהברוקר ואינו מתחרה בהם. להבדיל מהם, יועץ ההשקעות מסייע ללקוח לעבוד באופן מובנה ומתוכנן תוך שימת דגש על ההיבטים האסטרטגיים וניהול הסיכון של הלקוח בהסתכלות על כלל נכסיו, תוך שימת דגש על שלושה תחומים עיקריים:
 • ליווי הלקוח בהיבט האסטרטגי תוך הסתכלות על כלל נכסיו וצרכיו.
 • ניהול סיכונים הוליסטי. 
 • ארכיטקטורה פתוחה: איתור וזיהוי מנהלים ומומחים בתחומי השקעה שונים לצד שימוש בכלים נוספים כדי למצוא את דרך ההשקעה הייחודית שתתאים לכל לקוח.

משכנתאות

שירות מקצועי וממוקד שחוסך לכם זמן

שירותי הפלטינום בתחום המשכנתאות מתמקדים בחיסכון בזמן, תוך פישוט וקיצור תהליכי המשכנתה. בין שירותי המשכנתאות תוכלו למצוא:
 • ​ייעוץ הוליסטי למיחזור משכנתאות קיימות. 
 • פגישות אישיות עם יועץ משכנתאות בכיר. 
 • בניית תמהיל מימון מותאם אישית בתנאים אטרקטיביים.   
 • טיפול בביטחונות ורישומים ברשם המשכונות.
* אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
* באפשרותך לבקש בכל עת את הסרתך מרשימות שיווק אשראי, על ידי פנייה לסניפך, לרבות באמצעות שירות התכתבות עם בנקאי.

ייעוץ פנסיוני – LIFE PLAN

תכנון, ביצוע ובקרה: ייעוץ פנסיוני ברמה הגבוהה ביותר

ניהול החיסכון לטווח בינוני וארוך הפך למורכב במיוחד בשנים האחרונות. משתנים כמו סביבה של ריבית נמוכה, דמי ניהול גבוהים, שינויים רגולטוריים תכופים, עלייה מתמדת ברמת חיים ותוחלת חיים מתארכת משפיעים דרמטית על ניהול החיסכון הפנסיוני והחיסכון ארוך הטווח.

בדיוק בשל כך מספקים מרכזי הפלטינום שירותי ליווי וניהול החיסכון הפנסיוני והפיננסי לתקופה של עשרות שנים, בהתאמה לצרכים המשתנים: צריכה שוטפת, פנסיה והורשה. לצורך כך יעמוד לרשותכם יועץ פנסיוני בכיר ומנוסה שילווה אתכם בבניית תכנון פנסיוני (LIFE PLAN). שירות זה יאפשר לכם:

 • ראיה מקיפה: בחינת כל הנכסים העומדים לרשותכם ומתן ייעוץ אישי לצרכים השונים, ליעדי החיים, ולמצבי פרידה, הורשה וניהול סיכונים כולל.
 • אובייקטיביות: בחינת כלל המוצרים הפנסיוניים והפיננסיים והתאמת המוצרים המתאימים ביותר עבורכם.
 • אצבע על הדופק: ייעוץ מתמשך העוקב הן אחר שינוי בצרכים האישיים שלכם והן אחר הרגולציה, כדי לוודא שאתם מחזיקים בהסדר פנסיוני ופיננסי עדכני, המותאם לכם אישית.

 

 

כרטיסי אשראי יוקרתיים*

כרטיסי האשראי היוקרתיים בעולם

לקוחות הפלטינום מקבלים גישה לכרטיסי האשראי היוקרתיים בעולם, המעניקים, בין השאר:
 • כח פיננסי וביטחון אישי
 • שירותי קונסיירז' והטבות בתחומים שונים בארץ ובעולם
 • תכניות אירוח ייחודיות במאות טרקליני אח"מ בנמלי תעופה ברחבי העולם
   
*באמצעות כרטיס הסנטוריון ו World Elite
*אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן אשראי כלשהו. אשראי יוענק בכפוף לשיקול דעת הבנק ולהמצאת בטחונות לשביעות רצונו ובמקרה של משכנתא גם בהתאם לנהלים למתן הלוואות לדיור. ההטבות בכרטיסי אשראי, הינם באחריות חברות כרטיסי האשראי וכפופות לתנאי המועדון של החברות המתפרסמים באתריהן. ההטבה יכולה להשתנות מעת לעת או להתבטל ע"י חברות כרטיסי האשראי. אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

 

למה שלא נדבר?

לתשומת לבך, לא חלה עלייך חובה חוקית למסור את הפרטים הנדרשים, והדבר תלוי ברצונך ובהסכמתך. פרטים אלו יוחזקו, כולם או חלקם במאגרי המידע של הבנק.

באפשרותך לבקש בכל עת את הסרתך מרשימות שיווק אשראי, על ידי פנייה לסניפך, לרבות באמצעות שירות התכתבות עם בנקאי.