ניהול ההון המשפחתי

מרכזי הפלטינום של הבנק הבינלאומי מתמחים בתחום הייחודי של ניהול הון משפחתי, תחום מורכב ורגיש הדורש מקצועיות מיוחדת. מחקרים בינלאומיים מלמדים שרק משפחות שמנהלות באופן מובנה, מקצועי ופרו-אקטיבי את ההון המשפחתי מצליחות לשמר אותו מעבר לדור השני.
אנשי המקצוע של מרכזי U-Bank – פלטינום בבנק הבינלאומי מלווים בהצלחה משפחות עתירות הון ונכסים ומסייעים להן לנהל את ההון המשפחתי ולשמור עליו עבור הדורות הבאים.

ניהול הון משפחתי

אצלנו תוכל לעשות זאת בראש שקט.

לקביעת פגישת היכרות באחד ממרכזי הפלטינום שלנו, מלאו את הטופס:

ייעוץ מקצועי מקיף בשיטת פמילי אופיס (Family Office)

שיטת ה-Family Office לייעוץ השקעות וניהול ההון המשפחתי מבוססת על ראייה כוללת וארוכת טווח של מכלול נכסי וצורכי המשפחה היום ובעתיד, תוך שיח מתמיד וליווי אסטרטגי מעמיק הכולל תכנון פיננסי גם לדור הבא וניהול סיכונים הוליסטי.

מניסיוננו רב השנים בתחום ניהול עושר משפחתי בשיטת "פמילי אופיס" (Family Office), ההבדל בין משפחות שמאבדות את הונן לאלה שמשמרות ואף מצמיחות אותו עבור הדורות הבאים מתחיל בהקדשת תשומת לב ותכנון נכון ומקדים של ניהול ההון המשפחתי. 

המומחים המובילים בתחום ניהול העושר המשפחתי

המודל הייחודי שבו אנו מאמינים בייעוץ על אודות ניהול הון משפחתי הוא של "ארכיטקטורה פתוחה", מודל שבו נעשים מאמצים לאיתור מיטב המומחים, הכלים והפתרונות בתחומי השקעה שונים בארץ ובעולם, לצורך יישום מיטבי של התוכנית האסטרטגית המתאימה לכם ולמשפחה שלכם.
בהתאם, תחום ניהול העושר המשפחתי בבנק הבינלאומי הופקד בידיהם של אנשי מקצוע מנוסים ביותר בתחום זה, אשר בראשם עומד מר אביגדור אבני. מר אבני עבד שנים רבות בקבוצה פיננסית גלובלית העוסקת בייעוץ למשפחות אמידות כמנהל הפעילות וכראש פיתוח עסקי ולאחר מכן כסמנכ"ל בחברה המתמחה בייעוץ השקעות להון משפחתי (פמילי אופיס). מר אבני אף ייסד וניהל חברה לייעוץ השקעות בארה"ב ושימש מנהל חטיבת הבנקאות הפרטית ביובנק. למר אבני BA בכלכלה וניהול ו-MBA במימון מאוניברסיטת תל אביב.

שירות אישי צמוד

שירותי מרכזי הפלטינום בתחום ניהול עושר משפחתי ניתנים לא רק במקצועיות יוצאת דופן ותוך ראייה כוללת של צורכי המשפחה היום ובעתיד, אלא בדגש על תשומת לב אישית, בנקאי פרטי, דיסקרטיות מלאה ומהירות תגובה מרשימה, כמקובל בענף הבנקאות הפרטית בעולם.

ניהול שוטף של ההון המשפחתי בגישה פרו-אקטיבית

צוות המומחים שלנו יבנה עבורכם תוכנית אסטרטגית מפורטת, המבוססת על הצרכים, היעדים ומערך הנכסים וההון של המשפחה. אנו מאמינים בגישה פרו-אקטיבית המתייחסת אל התוכנית האסטרטגית הבסיסית כנקודת פתיחה בלבד. מדי רבעון נקיים פגישה שבה נבחן יחד שינויים בצרכים וביעדים שלכם, התפתחויות משפחתיות שונות וחידושים ותנודות בשוק ההון, ונעדכן בהתאם את התוכנית האסטרטגית.

לתשומת לבך, לא חלה עלייך חובה חוקית למסור את הפרטים הנדרשים, והדבר תלוי ברצונך ובהסכמתך. פרטים אלו יוחזקו, כולם או חלקם במאגרי המידע של הבנק.

הערכים שלנו
ייעוץ השקעות מקצועי
שירות קשוב ומסור
ניהול לקוח אישי
פתרונות פיננסיים מתקדמים