ממשק API

הממשק הטכנולוגי החדש API ,המבוסס על יכולות הבנקאות הפתוחה של הבנק הבינלאומי, פותח כמענה לצורך של לקוחות עסקיים להאיץ את קצב הטרנספורמציה הדיגיטלית ולהגביר את היעילות התפעולית שלהם בממשקי העבודה השונים ולבצע הוראות תשלום בלחיצת כפתור ישירות ממערכת ה- ERP (חשבשבת, פריוריטי, אמיר תזרים מזומנים, פיתוח עצמי ועוד).

איך מתחברים?

פעולת חיבור מערכת ה- ERP לבינלאומי פשוטה וחד פעמית. מרגע ביצוע החיבור כל פעולות הממשק עוברות באופן אוטומטי ללא התערבות נוספת. הפתרון החדש משולב בצורה מלאה במערכת  ה- ERP הארגונית ולמעשה מייתר טעינת קבצים מסורבלות שאינן עוברות לבנק בזמן אמת. העברת הוראות התשלום יכולה להיות בשקלים, במט"ח, כתשלום בודד או כתשלומים רבים בהוראה אחת.

לקריאת הכתבה ב- Themarker  לחץ כאן

מעוניינים בפרטים נוספים?

פנו ל:  FIBIAPI@fibi.co.il ,לבנקאי שלכם בסניף או מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

ביצוע תשלומים באמצעות מערכת ERP

הבנק הבינלאומי משקיע משאבים רבים בפיתוח בנקאות דיגיטלית מתקדמת ללקוחותיו.   ממשק ה- API מאפשר חיבור בזמן אמת בין מערכת ה- ERP במשרדי הלקוח לבין המערכות של הבנק הבינלאומי. בשלב זה, החיבור הדיגיטלי מאפשר ביצוע תשלומי שקלים ומט"ח בחשבון לקוחות הבינלאומי ישירות מתוך מערכת ERP וקבלת מידע בנקאי לתוך המערכת. 
השימוש במערכת ה- ERP של הלקוח והקישור הדיגיטלי לבנק הבינלאומי באמצעות ממשק API מספק ללקוחותינו ערך משמעותי: 

  • שידור בקשות להעברת תשלום לבנק בלחיצת כפתור וללא צורך בהקלדות כפולות או טעינת קבצים
  • ייעול העבודה המשרדית ותהליך אישור ההעברות
  • איחוד תשלומי השקלים והמט"ח לפלטפורמה אחת  נוחה המחוברת לתהליכים העסקיים הקיימים היום
  • הפחתת טעויות הנובעות מהקלדה כפולה

תוקף ההצעה עד לשינוייה/ביטולה ע"י הבנק. השירותים והמוצרים המפורטים לעיל כפופים לתנאים המלאים המפורטים במסמכי הבנק ולהסדר העמלות של הלקוח ולפי העניין גם באתר הבנק, וכן להסדרים הנהוגים בבנק. ביצוע הפעולה מותנה באישור סופי של הלקוח באתר או באפליקציית הבנק. הבנק רשאי לשנותו או להפסיקו בכל עת וללא הודעה מוקדמת. השירות מיועד ללקוחות המנויים לשירות הבינלאומי און ליין בעלי הרשאה מתאימה. אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן השירות.