שיתוף פעולה בין הבנק הבינלאומי וחברת Priority Software

לראשונה בישראל! שיתוף פעולה בין הבנק הבינלאומי ו- Priority Software מאפשר ללקוחות עסקיים לבצע הוראות תשלום בלחיצת כפתור ישירות ממערכת ה ERP . הממשק הטכנולוגי החדש ,המבוסס על יכולות הבנקאות הפתוחה של הבנק הבינלאומי, פותח כמענה לצורך של לקוחות עסקיים להאיץ את קצב הטרנספורמציה הדיגיטלית ולהגביר את היעילות התפעולית שלהם בממשקי העבודה השונים.

ביצוע תשלומים באמצעות מערכת ERP

הבנק הבינלאומי משקיע משאבים רבים בפיתוח בנקאות דיגיטלית מתקדמת ללקוחותיו.  שיתוף הפעולה של הבנק הבינלאומי וחברת Priority Software מאפשר חיבור בזמן אמת בין מערכת ה- ERP פריוריטי במשרדי הלקוח לבין המערכות של הבנק הבינלאומי. בשלב זה, החיבור הדיגיטלי מאפשר ביצוע תשלומי ₪ ומט"ח בחשבון לקוחות הבינלאומי ישירות מתוך מערכת פריוריטי וקבלת מידע בנקאי לתוך המערכת. 
השימוש במערכת פריוריטי ERP והקישור הדיגיטלי לבנק הבינלאומי באמצעות ממשק API מספק ללקוחותינו ערך משמעותי: 

  • שידור בקשות להעברת תשלום לבנק בלחיצת כפתור וללא צורך בהקלדות כפולות או טעינת קבצים
  • ייעול העבודה המשרדית ותהליך אישור ההעברות
  • איחוד תשלומי השקלים והמט"ח לפלטפורמה אחת  נוחה המחוברת לתהליכים העסקיים הקיימים היום
  • הפחתת טעויות הנובעות מהקלדה כפולה

איך מתחברים?

פעולת חיבור מערכת הפריוריטי לבינלאומי פשוטה וחד פעמית. מרגע ביצוע החיבור כל פעולות הממשק עוברות באופן אוטומטי ללא התערבות נוספת. הפתרון החדש משולב בצורה מלאה במערכת הפריוריטי הארגונית ולמעשה מייתר טעינת קבצים מסורבלות שאינן עוברות לבנק בזמן אמת. העברת הוראות התשלום יכולה להיות בשקלים, במט"ח, כתשלום בודד או כתשלומים רבים בהוראה אחת.

לקריאת הכתבה ב- Themarker  לחץ כאן

מעוניינים בפרטים נוספים?

פנו ל:  FIBIAPI@fibi.co.il ,לבנקאי שלכם בסניף או מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

לתשומת לבך, לא חלה עליך חובה חוקית למסור את הפרטים הנדרשים והדבר תלוי ברצונך ובהסכמתך. ​הפרטים שתמסור ישמשו לצורך התאמת השירותים שהבנק יוכל להציע לך ולמשלוח דברי פרסומת והצעות שיווקיות מטעם הבנק (בכפוף להסכמתך לעיל). פרטים אלו יוחזקו, כולם או חלקם במאגרי המידע של הבנק.

ביצוע הפעולה מותנה באישור סופי של הלקוח באתר או באפליקציית הבנק, וכפוף לעמלות הבנק כפי שקבועות בתעריפון/ הסדרי העמלות של הלקוח.

השירות כפוף לתנאי הבנק, הבנק רשאי לשנותו או להפסיקו בכל עת וללא הודעה מוקדמת