היחידה לשיווק ופיתוח עסקי

עולם שלם של שירותי בנקאות עסקית המטביע חותם על העסק שלך-
הבנק הבינלאומי, באמצעות היחידה לשיווק ופיתוח עסקי, מעמיד לרשותך ולרשות העסק שלך עולם שלם של שירותי בנקאות עסקית יצירתיים ומגוונים.
הבנק מלווה מאות חברות טכנולוגיה, אקסלרטורים, חממות וקרנות הון סיכון מצמרת ההייטק הישראלי. לצורך כך, הוקם שירות בוטיק לבנקאות מתקדמת, המותאם לחברות טכנולוגיה והזנק.
צוות מקצועי של מומחים בעלי ניסיון וידע רב בתחום האשראי העסקי, נגיש וזמין בכל עת, אשר ילווה אותך בכל תהליך העמדת מסגרות האשראי, אשר יגובשו איתך ועבורך.

אם הינך מנהל עסק עם מחזור הכנסות שנתי מעל 25 מיליון ₪ הינך מוזמן ל-​

  • צ'ק אפ פיננסי (second opinion) בעקבות פגישת היכרות: להפגיש את המומחיות והניסיון שלנו בעסקים עם מצב העסק והתכנון לעתיד.
  • בנק שהוא מוביל שוק במט"ח, עבור יבואנים ויצואנים: תכנון וליווי תפורים, למידה של כל שרשרת פעילות המט"ח לעסק, כולל חדרי עסקאות, הגנה מפני חשיפות מטבע, ייעוץ בתחום הגידור ועוד.
  • יצירתיות בשוק ההון: יש לכם יתרת מזומנים בעסק? נשמח להציג בפניכם את הצעות המומחים שלנו להשקעות, גיבוי של מערכות המידע והניתוח שלנו בתחומי המסחר, תעשיה, שירותים, נדל"ן, ומימון לכל צרכי העסק – מימון שוטף, ספציפי, ליווי פרויקטים לרבות  ליווי הקמת מרכז לוגיסטי לעסק – בכל המגזרים ובפריסה ארצית.
  • נגישות, זמינות ואג'יליות של הצוות מעל הכל.

מנהל היחידה – אבי זיו

טל' – 03-5196038, 03-5196043, 052-4473526

דוא"ל – Ziv.A@fibi.co.il

מובילת שיווק – מירי בן סימון

טל' – 052-8766111, 03-7556088

דוא"ל – miri.ben-simon@mailotsar.co.il

פרסום זה אינו מהווה הצעה או התחייבות להעמדת אשראי ואין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן אשראי כלשהו או להנפקת כרטיס אשראי. הנפקת הכרטיס ואשראי יוענקו בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי של הבנק ולהמצאת בטחונות לשביעות רצונו, ובמקרה של משכנתא, גם בהתאם לנהלים למתן הלוואות לדיור. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.