סניף ME

סניף שפשוט מתאים את עצמו אליכם, לרצונות ולצרכים שלכם ומלווה אתכם באופן אישי וצמוד!

סניף שפשוט מתאים את עצמו אליכם, לרצונות ולצרכים שלכם ומלווה אתכם באופן אישי וצמוד!

למה  ?  

שעות מענה ארוכות יותר באופן משמעותי 

me נמצא שם בשבילכם יותר מהרגיל:

8:30-13:00 ברציפות בימי חול 8:30-19:00 | בימי שישי וערבי חג

 בנקאים אישיים, זמינים ויוזמים

me כולל צוות בנקאים אישי וקבוע, שחוזר אליכם תמיד עוד באותו יום עסקים1. ניתן אפילו לתאם פגישה טלפונית עם הבנקאי באמצעות הוואטסאפ.

 הטבות בניהול החשבון

me יצרף אתכם אוטומטית למסלול מיוחד, 2Hi Digital, המעניק הטבות קבועות ומשמעותיות בניהול החשבון (אם אתם כבר משוייכים לאחד ממסלולי ההטבות האחרים שיש בבנק תוכלו לבחור את המסלול המועדף עליכם). לפרטי מסלול Hi Digital המלאים לחצו כאן.

ניהול פיננסי חכם ויוזם

me מעניק לכם שירות EXTRA הכולל ניטור אישי של אירועים בחשבונכם, דגשים והמלצות חשובות ב-sms או באפליקציה3.

  שליחויות 

me יחסוך לכם זמן וכסף באמצעות שירות שליחויות (כרטיסי אשראי, פנקסי שיקים, שיק בנקאי) שיגיעו עד אליכם אישית, ופעמיים בכל שנה אפילו על חשבוננו4.

   תוכנית ההטבות Beyond

לקוחות me צוברים נקודות בתוכנית Beyond נהנים מחוויות מרגשות בארץ ובחו"ל, וגם ממגוון הטבות טרום טיסה ופטור מדמי כרטיס לשנה! לפרטי התוכנית המלאה לחצו כאן.


רוצים להצטרף?

אם אתם כבר לקוחות של הבינלאומי - כל שעליכם לעשות הוא לשייך את חשבונכם לסניף ME (סניף 105 ללקוחות הבינלאומי, סניף 305 ללקוחות אוצר החייל) החשבון יועבר באופן אוטומטי וללא צורך בביצוע פעולה כלשהי על ידכם. תוכלו להמשיך להשתמש בפנקסי השיקים וכרטיסי החיוב שבידכם, ללא שינוי. אם אתם עדיין לא לקוחות של הבינלאומי תוכלו לפתוח חשבון באופן מקוון בקלות ובנוחות.

1. לפניות שיתקבלו עד השעה 16:00.

2. תנאי הסף לקבלת המסלול - העברת משכורת מינימלית של 7,000 ₪ או הפקדות חודשיות בסך 10,000 ₪ ומעלה או תיק השקעות בגובה 50,000 ₪ ומעלה. אם אתם כבר משוייכים לאחד ממסלולי ההטבות האחרים שיש בבנק, תוכלו לבחור את המסלול המועדף על ידכם ובכפוף למפורט בתנאי ההצטרפות לסניף.

3. לרשומים לשירות SMS אישי ופוש.

4. כל שליחות נוספת תהיה כרוכה בעלות, בהתאם לתעריפון הבנק ליחידים ועסקים קטנים, כפי שיהיה מעת לעת. ניתן יהיה כחלופה לבחור איסוף עצמי מכל אחד מסניפי קבוצת הבינלאומי.

5. אין לראות בפרסום הסכמה או התחייבות להנפקת כרטיס או למתן אשראי כלשהו, הכפופים לשיקול דעת הבנק. התנאים המלאים והמחייבים הינם כמפורט במסמכי ההתקשרות ותקנוני Beyond והם עשויים להשתנות מעת לעת בכפוף לדין. אי עמידה בפירעון האשראי עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. פטור מדמי כרטיס יינתן בכרטיסי Beyond שהונפקו על ידי הבנק וכ.א.ל בלבד, בשנה הראשונה (החל ממועד הנפקת הכרטיס), בכפוף לביצוע רכישות בכרטיס (כהגדרתן בתעריפון) בהיקף של 2,500 ₪ ומעלה בחודש. 

הטבות טרום טיסה (המפורטות באתר כ.א.ל) ניתנות על ידי כ.א.ל בלבד תמורת חוויה (כל 1500 ₪ מזכים בחוויה אחת ואפשרות צבירה כל חודש עד 4 חוויות ). האחריות על ההטבות טרום טיסה כמפורט בתנאים באתר כאל. הבנק אינו אחראי באופן כלשהו להטבות טרום טיסה/לתוכנן /תנאיהן, לשירות שניתן במימוש הטבות אלה או לתנאים המפורטים באתר כאל.

לצפיה בתנאי ניהול החשבון המלאים של סניף ME לחצו כאן