כרטיס אשראי BEYOND

Beyond - כרטיס הכניסה שלך לעולם של חוויות מרגשות וזיכרונות מדהימים שיישארו איתך לתמיד

כרטיס אשראי עם עולם הטבות שלא הכרת

הבנק הבינלאומי משיק את תוכנית הנאמנות Beyond  ומזמין אותך ליהנות מעולם הטבות שעוד לא הכרת!
לך רק נשאר להזמין  כרטיס אשראי(1) Beyond , לצבור נקודות ולהתחיל לתכנן את הריגוש הבא שלך בארץ ובחו"ל: חופשות, טיסות במגוון חברות תעופה, הופעות, אירועי ספורט והרפתקאות יוצאות דופן(2).

עם ביונד הקניות שלך בכל בית עסק בחו"ל ובאתרי אונליין חו"ל, מתגמלות בכפל נקודות  (כולל במותגי חו"ל מובילים, כמו:Spotify , iherb, Next, Shein  Netflix, Amazon, Sony  ובכל בית עסק אחר קטן כגדול, ברחבי העולם).
כי העולם שמעבר ליום יום, מעבר לשגרה, מחכה לך...

בנוסף, מגוון הטבות למצטרפים לתוכנית הנאמנות Beyond דוגמת :

  • הטבה בדמי שליחות מט"ח עד הבית בארץ
  • הטבה בעמלת המרה  (עמלת "עסקאות במט"ח") כך שתעמוד על 1% בלבד מסכום העסקה(בכרטיסי פלטינום חדשים בלבד)(3)

כרטיס אשראי Beyond הינו כרטיס חכם ומתקדם של המותג VISA, המאפשר ביצוע עסקאות בארץ ובחו"ל, כולל תשלום ללא מגע, עסקאות בנייד בארנקים דיגיטליים ומשיכות מזומן בארץ ובחו"ל. 

Beyond - קיים בכרטיסי זהב, זהב עסקי ופלטינום  ומאפשר ביצוע עסקאות  במגוון מועדי חיוב לבחירתך- הכרטיס מאשר ביצוע תשלומים ללא מגע בארנקים דיגיטליים(5),  בארנק Google Pay (למשתמשי מכשיר אנדרואיד תומך) ו- Apple Pay (למשתמשי מכשירי אפל תומך).  

Beyond - מאפשר לך בנוסף ליהנות משפע הטבות ופינוקים 1+1 כגון סרטים ואטרקציות, הטבות להופעות מסעדות ועוד, הניתנים על ידי חברת Max, כאל או ישרכארט(3) . 

מידע על העסקאות בכרטיס אשראי לטובת ניהול ההוצאות שלך בו זמין באפליקציה ובאתר הבנק. 

התקדמו עכשיו לכרטיס אשראי מתגמל, יוקרתי וחדשני!

להזמנת כרטיס>

למידע נוסף>

אי-עמידה בפירעון האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. 

(1)הנפקת כרטיס אשראי הינה בכפוף לשיקול דעת והתנאים הנהוגים בבנק שעשויים להשתנות מעת לעת. אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן השירות בכלל ולמתן אשראי כלשהו בפרט. אשראי וכרטיסי אשראי יוענקו בכפוף לשיקול דעת הבנק ולהמצאת ביטחונות לשביעות רצונו. התנאים המלאים והמחייבים הינם כמפורט במסמכי ההתקשרות. הבנק וחברת כרטיסי האשראי רשאים לשנות את תנאי הכרטיס או להפסיק להציעו בכל עת.

(2)הכל בכפוף לתקנון תוכנית Beyond ובלינקים הנוספים המצוינים בו.    

(3)ההטבה בעמלת המרת מט"ח אינה חלה על משיכות מזומנים במט"ח. מובהר כי אם צוינו בתעריפון הוצאות נוספות/עמלות נלוות הנגבות בנוסף לעמלה כלשהי לגביה ניתנה הטבה, הן תגבה במלואן ללא כל הטבה.

(4)השירות זמין ללקוחות הבנק המחזיקים במכשיר נייד תומך NFC ובכפוף לתנאי הבנק.

(5)תוכנית ההטבות והפינוקים המנוהלת על ידי חברת Max הינה באחריותה בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של Max. ההטבות משתנות מעת לעת בשיקול דעתה של Max. הטבות הניתנות על ידי חברת Cal הינן באחריותה וכפופות לתנאים המפורסמים באתר החברה. ההטבות משתנות מעת לעת לשיקול דעתה של כאל.