בנקאות פרטית

בנקאות פרטית בבנק הבינלאומי - שירות אישי המותאם לכל לקוח

הבנקאות הפרטית בבנק הבינלאומי, מאפשרת ללקוחות המשתייכים אליה ליהנות ממגוון יתרונות ומחוויית שירות אישית ואקסקלוסיבית, המותאמת לכל לקוח באופן אינדיבידואלי. 

כלקוחות הבנקאות הפרטית בבנק הבינלאומי, תזכו לא רק לשירות אישי, אלא גם לטיפול מקצועי וייעוץ פיננסי מבנקאים מובילים. 

לקוחות הבנקאות הפרטית נהנים  ממגוון רחב של שירותים והטבות: 

  • ליווי של בנקאי פרטי בבנק.
  • זמינות מקסימלית – בכל רגע נתון, מטפלים הבנקאים הפרטיים בבנק הבינלאומי במספר מצומצם של לקוחות, על מנת לאפשר נגישות ושירותיות מקסימלית החוסכת ללקוחות הבנקאות הפרטית זמן יקר.
  • דיאלוג עם הבנקאי, שערוך לתת פתרונות המותאמים לצרכי לקוחות הבנקאות הפרטית. 
  • הבנקאי הפרטי יוזם פניות בהתאם לפרופיל הפיננסי של הלקוח תוך התייחסות לאפיקי השקעה בשוק ההון, מוצרי חיסכון חדשים , הזדמנויות פיננסיות  ועוד. 
  • שירותים בנקאיים אקסקלוסיביים – מגוון של שירותים בנקאיים המיועדים ספציפית ללקוחות הבנקאות הפרטית, ובכלל זה הרצאות בנושאי פיננסים ובנקאות, כנסים מקצועיים ועוד.

נוסף על השרות האישי והמקצועי, כלל לקוחות הבנק, לרבות לקוחות הבנקאות הפרטית נהנים גם מבנקאות דיגיטלית מתקדמת המשלימה את מעטפת השרות כך שבאמצעות הבנקאות הישירה שלנו תוכלו לבצע מגוון רחב של פעולות 24 שעות ביממה מכל מקום בארץ ובעולם. 

 

כל השירותים הכרוכים בקבלת שירותי ייעוץ השקעות/ייעוץ פנסיוני מותנים, ע"פ דין, בחתימה על הסכם ייעוץ. ללקוחות המנויים לשירותי הבינלאומי און-ליין ובעלי הרשאה מתאימה. אין לראות במכתב זה משום הסכמה או התחייבות למתן שירות או אשראי כלשהו. אי עמידה בפרעון ההלוואה או האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

ההטבה הינה חד פעמית, אף אם נוצלה שלא במלוא הסכום.
תנאי הלוואה אלה אינם מיועדים להלוואה המשמשת לפירעון של הלוואה קיימת בחשבון.

יובהר כי לקוח חדש הינו לקוח שלא ניהל חשבון פעיל ב 5- השנים האחרונות.