חשבון להשקעות בלבד

חשבון להשקעות בלבד בבנק המוביל בשוק ההון

כבנק המוביל והמתמחה בשוק ההון אנו מזמינים אותך לפתוח חשבון להשקעות בלבד וליהנות מביטחון של בנק וממעטפת שירות כוללת המספקת לך כלים מקצועיים ומתקדמים בשוק ההון אשר יסייעו לך כמשקיע בעולם ההשקעות. כאן תוכל ליהנות ממגוון הטבות ושירותים ייחודים ובלעדיים לבינלאומי.
כלקוח הבנק הפעיל בשוק ההון תהנה מיחס אישי וכלים מתקדמים המשלבים מענה מיידי, עדכני, מקצועי ואמין ללא תלות בגובה תיק ההשקעות שלך.

כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון להשקעות בלבד, ללא צורך בהעברת משכורת או בביצוע הפקדות נוספות וליהנות מפטור מעמלות פקיד, מעמלת ערוץ ישיר ומעמלת השלמה למינימום לכל אורך השתייכותך למועדון.

למעבר לפתיחת חשבון מקוון לחץ כאן>> 

בנוסף תוכל ליהנות ממגוון שירותים וכלים נוספים:

                               

מעוניין לקבל פרטים נוספים? תוכל לפנות אלינו בכל דרך הנוחה לך:

  • פנה לנציגינו באחד מסניפי הבנק הפזורים ברחבי הארץ 

כללי: תוקף ההצעה עד לשינוייה/ביטולה ע"י הבנק. השירותים והמוצרים המפורטים לעיל כפופים לתנאים המלאים המפורטים במסמכי הבנק ולפי העניין גם באתר הבנק, www.fibi.co.il וכן להסדרים הנהוגים בבנק.אין כפל הטבות וההטבות ניתנות לניצול פעם אחת בלבד. 

מבצע חשבון להשקעות בלבד: אין כפל מבצעים ואין מעבר ממבצע למבצע הבנק רשאי לשנות את תנאי ההצעה/ההטבות או להפסיקן בכל עת. ההטבות יינתנו ללקוח חדש בבנק הפותח חשבון פרטי (לא עסקי) ומותנה בכך שיבוצעו לפחות 5 פעולות בני"ע ובצירוף החשבון לדואר אונליין .הכל מפורט בטופס ההצטרפות למבצע. 

הטבות בעמלות: מובהר כי פטור כאמור עדיף על תנאי מסלול עמלות בסיס או מורחב בחשבון העו"ש.  

מתן השירותים כפוף לתנאי הבנק. ללקוחות המנויים לשירות הבינלאומי און ליין בעלי הרשאה מתאימה.הבנק הינו בעל היתר לפי סעיף 49 א לחוק ניירות ערך מאת הרשות לניירות ערך (להלן: "ההיתר"). ההיתר ניתן בהסתמך על הצהרת הבנק כי הוא נתון לפיקוח של בנק ישראל. פעילות הבנק אינה מפוקחת על-ידי רשות ניירות ערך. אין בהיתר משום הבעת דעה על טיבו של השירות הניתן בידי הבנק או על הסיכונים הכרוכים בו.

אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או המלצה לכדאיות השקעה או חוות דעת בנוגע לכדאיות השקעה ואינו יכול לבוא במקום ייעוץ המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם.

השירות כפוף לחתימה על הסכם ייעוץ ולתנאים המלאים המפורטים במסמכי הבנק. אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן השירותים. הבנק רשאי לשנות את תנאי השירותים או להפסיקם בכל עת.