מסגרת אשראי

מהי מסגרת אשראי?

מסגרת אשראי מגדירה את הסכום בו חשבונכם יכול להיות ביתרת חובה. 
מסגרת זו מאפשרת מרחב תמרון, בו ניתן לבצע פעולות פיננסיות שונות, גם אם מצב החשבון אינו  ביתרת זכות.
המסגרת מאפשרת גמישות בכל הנוגע לצעדים פיננסיים עתידיים (כמו למשל  תשלום בגין הוצאות לא מתוכננות וכדומה . 
גובהה של מסגרת האשראי משתנה מחשבון לחשבון והיא נקבעת  לרוב על כפועל יוצא של המשכורות המועברות לחשבון נתון המהווה אינדיקציה מסוימת לחוזקו הפיננסי וכושר ההחזר של הלקוח . חשוב לציין כי הבנק אינו מחויב לתת ללקוחותיו מ
סגרת אשראי כלשהי,
מסגרת אשראי
והחלטה על גובה המסגרת הינה החלטה פרטנית לכל לקוח ולקוח 

חריגה ממסגרת האשראי

במקרה של חריגה ממסגרת אשראי, בעל חשבון הבנק נכנס למצב של ניצול היקף אשראי מעבר למה שנקבע לו.
 

הגדלה של מסגרת האשראי

הגדלת מסגרת האשראי מאפשרת לבעל החשבון מרחב תמרון פיננסי . בקשה להגדלת מסגרת נעשית בד"כ בתקופות בהן הלקוח צופה הוצאות גדולות שלא תמיד ניתן לצפותן במדוייק. 
 

התאמת מסגרת 

הבנק הבינלאומי מציע ללקוחותיו התאמה של מסגרת האשראי אשר מתאימה לצרכי הלקוח ולתקציביו. המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם לתכנן את החשבון שלכם בצורה חכמה, ולבצע הגדלת מסגרת שתתאים למצב האישי שלכם. רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

המידע באתר זה אינו מהווה חוות דעת, המלצה או הצעה למתן הלוואה כלשהי ואינו מהווה יעוץ. המידע הינו כללי ובעל תכנים שיווקיים ואין בו משום תחליף לתדריך ללווה ו/או לדפי הסבר הניתנים לכל אדם המבקש לברר תנאים לקבלת משכנתא ואינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש וקבלת ייעוץ מקצועי, לרבות ייעוץ ע"י פקיד משכנתאות המתחשב בנתונים, בצרכים ובמטרות המיוחדים של המשתמש לצורך ביצוע העסקה הספציפית .ההלוואות יוענקו בכפוף לשיקול דעת הבנק ולהמצאת בטחונות לשביעות רצונו ובהתאם לנהלי הבנק למתן הלוואות לדיור. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.  התנאים המלאים והמחייבים של כל שירות/מוצר הינם כמפורט במסמכי הבנק ביחס לאותו שירות/מוצר וכפופים להסדרים הנהוגים בבנק. הבנק רשאי לשנות את תנאי השירות/ המוצר או להפסיק להציעם בכל עת. פריים הינה "הריבית הבסיסית" הנקבעת ע"י הבנק והמשתנה מעת לעת. 

באפשרותך לבקש בכל עת את הסרתך מרשימות שיווק אשראי, על ידי פנייה לסניפך, לרבות באמצעות שירות התכתבות עם בנקאי.